Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Grudzień z Wilkami

3 miesiące temu | 02.12.2022, 11:59
Grudzień z Wilkami

Rozpoczął się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Chcemy go spędzić w gronie najbliższych oraz po raz kolejny poczuć magię świąt

Dni stają się już coraz dłuższe, a rok 2023 zbliża się wielkimi krokami. Czas więc podsumować nieco ostatnie miesiące a na podsumowanie roku 2022 jeszcze przyjdzie czas - w końcu się jeszcze nie skończył.

Listopadowy camp rekrutacyjny przebiegł bardzo pomyślnie, a w trakcie tej rekrutacji nasza Wataha powiększyła się o kilku zaangażowanych zawodników. Już teraz widzimy w nich ogromny potencjał i będziemy chcieli wspierać ich w ich przygodzie z futbolem amerykańskim. Wielu z nich już teraz może trenować na nowoczesnym krytym boisku tzw. balonie, poznawać się z drużyną oraz przygotować się poprzez ćwiczenia na siłowni. 

Ostatnio wspominaliśmy o kalendarzu przygotowanym przez Ford Germaz Zielona Góra, w którego przygotowaniach uczestniczyliśmy wraz z Cheerleaders Wataha Zielona Góra. Mowa tu o kalendarzu, z którego cały przychód jest przeznaczany na wsparcie Biura Ochrony Zwierząt. To stowarzyszenie, szczególnie zimą wspiera porzucone i zranione zwierzęta. Jednakże ostatni okres jest dla nich bardzo trudny i Ford Germaz Zielona Góra postanowił im zrobić prezent świąteczny i zorganizował taką szlachetną akcję. Szczegóły jak zdobyć ten niepowtarzalny kalendarz z udziałem naszych Wilków, przepięknych Cheerleaders Wataha oraz czworonogów, znajdziecie pod tym linkiem:

https://tinyurl.com/FordGermazXWatahaXBOZ

Zbliża się również Sylwester, czyli dzień w którym pożegnamy 2022 roku i powitamy z wielkimi nadziejami rok 2023. Dzień ten jest kojarzony z fajerwerkami i petardami. Co prawda Wilki nie boją się fajerwerków i petard, to nasze zwierzęta przeżywają w ten dzień najgorszy dzień w roku. Jest to dla nich bardzo traumatyczne przeżycie, szczególnie jak są one same. Dlatego przyłączamy się do akcji #niestrzelamwsylwestra i zachęcamy do tego, żeby środki które zostałyby przeznaczone na fajerwerki i petardy przeznaczyć na pomoc dla zwierzaków. Zachęcamy więc do pomocy stowarzyszeniu Biuro Ochrony Zwierząt poprzez zakup kalendarza Ford Germaz lub wpłatę bezpośrednio na zbiórkę. Link do zbiórki BOZ: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/koloratunkowedlaboz

W imieniu całego Klubu chciałbym złożyć najszczersze życzenia dla wszystkich naszych Kibiców, Bliskich oraz Przyjaciół. Ten magiczny okres spędźcie na odpoczynku oraz niezapomnianych spotkaniach z najbliższymi.

PS. Już niedługo oczekujcie podsumowania roku 2023.

Autor: Mikołaj Ksieniewicz

Fot. Marek Piątak

Udostępnij