Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Kalendarz z niesamowitymi zwierzętami i nadchodzący camp

3 miesiące temu | 22.11.2022, 20:18
Kalendarz z niesamowitymi zwierzętami i nadchodzący camp

Dni są coraz krótsze, rok 2022 dobiega końca, a przygotowania do sezonu 2023 już ruszyły. Ostatnio w niedzielę zmienialiśmy czas, a z początkiem 2023 będziemy zmieniać kalendarze na nowe.

Nowy rok to dla nas kolejne wyzwania, ale tym razem chcieliśmy wspomóc w jeszcze cięższych wyzwaniach Stowarzyszenie Biuro Ochrony Zwierząt. Zajmuje się ona wsparciem dla zwierząt poszkodowanych przez ludzi. Z roku na rok słyszymy coraz więcej o przypadkach pokrzywdzonych zwierząt albo samotnych zwierzaków w schroniskach. Poznaliśmy świetnych ludzi z tego Stowarzyszenia, a dzięki inicjatywie Ford Germaz Zielona Góra (oraz ogromnemu ich wsparciu i zaangażowaniu w ten projekt) przygotowujemy wspólnie kalendarz na rok 2023. Znajdą się tam zdjęcia naszych zawodników i cheerleaderkami wraz ze zwierzętami, które są pod opieką Biura Ochrony Zwierząt. Mogliście zobaczyć małą relację i przecieki z tej niesamowitej sesji, gdzie Wilki mogły poznać większych wojowników od siebie, czyli psiaki, które szukają kochających domów. Sesja oraz pierwszy camp rekrutacyjny to już oficjalnie początek przygotowań do następnego sezonu, z którym nadal wiąże się wiele niewiadomych.

Pierwszy camp odbył się 15 października i zgromadził pokaźną grupę naszych zawodników, którzy chcieli spędzić cały dzień ze swoimi przyjaciółmi oraz poznaliśmy kilku nowych rekrutów. Nowe Wilki wykazują ogromny zapał oraz chęć do rozwoju. Już teraz możemy ich zobaczyć na siłowni, a już na kolejnym campie 26 listopada oczywiście również ich zobaczymy. 26 listopada ponownie odbędzie się camp połączony z rekrutacją. Chcemy znowu spędzić wspólnie czas na treningu na Botanicznej ale i również na siłowni. Wspólne treningi pozwalają na lepsze zapoznanie się z kolegami z drużyny, a sam trening przebiega w miłej atmosferze. 

Więcej szczegółów o kalendarzu przy współpracy z Ford Germaz Zielona Góra oraz Biurem Ochrony Zwierząt zdradzimy bliżej końca roku, więc bacznie obserwujcie. Do tego czasu - jeśli szukacie dla siebie zwierzęcego kompana, zachęcamy gorąco do adopcji - a na pewno ich serca serdecznie Wam z to podziękują!

Poza tym już teraz możesz dołączyć do drużyny - ul. Botaniczna 66, 26 listopada 2022 r. g. 9.00. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3504763806414290/ Jeżeli znasz osobę, która chce poznać futbol amerykański od zupełnie innej strony to przekaż mu ten artykuł oraz wydarzenie. 

Fot.: Marek Piątak

Artykuł: Mikołaj Ksieniewicz

Udostępnij