Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Nowe szatnie Watahy!

4 miesiące temu | 25.10.2022, 13:12
Nowe szatnie Watahy!

💥 W końcu mamy nasze wyczekiwane i upragnione szatnie! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie naszych Kibiców 🖤❤️. To dzięki Waszym głosom w Budżecie Obywatelskim osiągamy kolejny krok w naszym planie rozwoju Klubu! Nie możemy się już doczekać pierwszego meczu 🏈🤜🤛 Dziękujemy ró

Kompleks szatniowo-sanitarny był jednym z zadań zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego 2021. Do tej pory KFA Wataha korzystała z gościnności ZSiPKZ, ale zawsze to odbywało się "kosztem" mieszkanców internatu, a podczas pandemi z racji panujących obostrzeń w ogóle było niemożliwe. Stąd też i pojawiła się inicjatywa, by Zielonogórskie Wilki miały swoje cztery ściany w pobliżu boiska - która to została szybko przekuta na "papier" i zgłoszona do projektow w BO2021.

Co otrzymaliśmy? Pierwszy etap zakończył się ustawieniem kompleksu kontenerowego zawierającego dwie pełne szatnie wraz z pomieszczeniami sanitarnymi oraz dwa mniejsze pomieszczenia: dla sędziów oraz magazynowe na sprzęt. W ten sposób także spełniać będziemy wymogi licencyjne w lidze, unikając wyzwań jakie chociażby pojawiły się w 2020 r. Cały kompleks jest również dyskretnie schowany za boiskiem.

Za cale wsparcie, pomoc w namawianiu swoich bliskich do składania podpisów, niezliczone rozmowy z pomysłami i miłe słowa podczas naszych wizyt na zielonogórskim deptaku ogromnie Wam, drodzy Kibice, dziękujemy! Bez Was nie byłoby to możliwe!

Czy zamierzamy spocząć na laurach? Na pewno nie - przed nami kolejne pomysły, wliczając w to rozbudowę tej infrastruktury m.in. o salę do przeprowadzenia spotkań czy analiz nagrań meczowych. Nasze głowy są pełne pomysłów jak dalej rozwijać Klub - więc niebawem ponownie musimy zapracować na Wasze zaufanie.

Udostępnij